Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 327 PLN
Powierzchnia
65,39 m2
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj wejścia
Z klatki schodowej
Liczba pokoi
4
Podłogi w pomieszczeniach
Parkiet
Piętro
1
Liczba oddzielnych toalet
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Rynek
Wtórny
Typ ulicy/drogi
Ruchliwa
Komunikacja
Tramwaj, Autobus
Numer oferty
497/1245/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal na 1 piętrze w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy,położonej w sąsiedztwie Sejmu, z przeznaczeniem na biuro renomowanej firmy, kancelarię prawną itp.

Prestiżowa lokalizacja i wysoki standard.

Lokal ma powierzchnię 65 m2 i składa się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, toalety i serwerowni. Na podłogach parkiet. Lokal posiada okablowanie internetowe, alarm, wideodomofon.

W kamienicy jest ochrona - portier.

cena najmu jest ceną netto.

Kontakt

Aleksandra Kozłowska

Aleksandra Kozłowska

Mobile:
502-072-082 , (22)619-98-38
Email:
a.kozlowska@artdom.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Art-Dom Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Art-Dom Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (03-727) przy Targowa 15 lok 60a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych (poprawienia uzupełnienia), ograniczenia ich przetwarzania lub do ich usunięcia o prawie do ich przeniesienia, cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego w tym profilowania. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://www.artdom.pl/rodo/