Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 500 PLN
Powierzchnia
200 m2
Rodzaj budynku
Kamienica
Dostępne od
2017-07-01
Przeznaczenie
Biurowe
Drzwi wejściowe
Drewniane
Liczba pokoi
11
Podłogi w pomieszczeniach
Parkiet
Kaucja
10500
Rok budowy
1910
Piętro
3
Liczba pięter
5
Liczba łazienek
1
Liczba oddzielnych toalet
2
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Ciepła woda
Bojler
Internet
Tak
Winda
Tak
Stan budynku
Bardzo dobry
Piwnica
Tak
Rynek
Wtórny
Typ ulicy/drogi
Cicha
Komunikacja
Metro, Autobus, Tramwaj
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Tak
Numer oferty
454/1245/OLW

Opis nieruchomości

kamienica znanego architekta Heppenai Czerwińskiego, budowniczego – których charakteryzował wielki rozmach. Ich eleganckie apartamentowce znane były na całym świecie. w Środmieściu zachowało się kilka budynków autorstwa Heppena i Czerwińskiego – Hoża, Bagatela, Sienna, Chłodna, Al. Jerozolimskie, Mokotowska, Książęca. – Byli unikatowymi jak na tamte czasy specjalistami od konstrukcji żelbetowych. Dzięki temu mogli stawiać nie tylko ekskluzywne, lecz także wysokie i trwałe kamienice

W budynku mam powstać galeria Henrietta Varju dzięki czemu cała fasada budynku i klatka frontowa została całkowicie odnowiona.

Mieszkanie posiada 6 samodzielnych pokoi i 1 pokój przechodni. W każdym z pokoi zachował się oryginalny piec kaflowy, podłogi oraz zdobienia na sufitach.

Mieszkanie po remoncie 3 lata temu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Kontakt

Aleksandra Kozłowska

Aleksandra Kozłowska

Telefon:
502-072-082 , (22)619-98-38
Email:
a.kozlowska@artdom.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Art-Dom Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Art-Dom Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (03-727) przy Targowa 15 lok 60a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych (poprawienia uzupełnienia), ograniczenia ich przetwarzania lub do ich usunięcia o prawie do ich przeniesienia, cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego w tym profilowania. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://www.artdom.pl/rodo/