Warszawa

Praga-Południe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 200 PLN
Powierzchnia
22 m2
Dostępne od
2018-11-06
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
1
Podłogi w pomieszczeniach
Terakota
Kaucja
2200
Rok budowy
2005
Piętro
0
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Numer oferty
422/1245/OLW

Opis nieruchomości

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 22m2, w ciągu handlowym z witryną z bezpośrednim wejściem z ulicy, z miejscami parkingowymi przed lokalem.
Do lokalu istnieje możliwość doprowadzenia wody wg. wymogów sanepidu.
Lokal przygotowany pod działalność gastronomiczną-wentylacja, usługową, handlową lub biurową.

W sklepie na podłodze- terakota, ściany płyta karton-gips, sufit podwieszany, zaplecze socjalne-terakota i glazura, oddzielne WC. Budynek z 2005 roku, chroniony i monitorowany, spokojna i bezpieczna okolica.
Doskonała lokalizacja Gocław- Praga Południe blisko Wału Miedzeszyńskiego i planowanej linii metra. Dobry dojazd do Centrum.
Kaucja 1- miesięczna.
Cena 2200 zł (do negocjacji) + opłaty licznikowe

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Art-Dom Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Art-Dom Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (03-727) przy Targowa 15 lok 60a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych (poprawienia uzupełnienia), ograniczenia ich przetwarzania lub do ich usunięcia o prawie do ich przeniesienia, cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego w tym profilowania. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://www.artdom.pl/rodo/