Warszawa

Praga-Północ

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
980 000 PLN
Powierzchnia
196 m2
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
0
Liczba pięter
6
Rok budowy
1988
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe
Witryna
Tak
Powierzchnie pomieszczeń
4
Rodzaj wejścia
Z ulicy
Stan budynku
Dobry
Podwieszane sufity
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Rynek
Wtórny
Winda
Tak
Numer oferty
82/1245/OLS

Opis nieruchomości

LOKAL NA PARTERZE Z DWOMA WEJŚCIAMI (OD ULICY OBOK DUŻE WITRYNY I PODWÓRKA MNIEJSZE OKNA ) - MOŻLIWOŚĆ DOWOLNEJ ARANŻACJI.

Lokal 196 m2 na wynajem lub sprzedaż ( 2 wejścia - jedno ulicy, drugie od podwórza ) przy wejściu od ulicy po prawo pokoje maja ścianki działowe - karton gips można demontować i uzyskujemy jedno relatywnie duże pomieszczenie . Po lewej stronie od wejścia 2 pomieszczenia , aneks kuchenny , WC , kabina prysznicowa.

Przed budynkiem miejsca do parkowania.


Polecamy i zapraszamy do oglądania.

Parametry dodatkowe

  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Kontakt

Aleksandra Kozłowska

Aleksandra Kozłowska

Telefon:
502-072-082 ; (22)619-98-38
Email:
a.kozlowska@artdom.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Art-Dom Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Art-Dom Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (03-727) przy Targowa 15 lok 60a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych (poprawienia uzupełnienia), ograniczenia ich przetwarzania lub do ich usunięcia o prawie do ich przeniesienia, cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego w tym profilowania. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://www.artdom.pl/rodo/