Kobyłka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
300 000 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
33
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Droga dojazdowa
Utwardzona
Numer oferty
428/1245/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1000 m2 i wymiarach ok 30x33m. Zlokalizowana w podwarszawskiej Kobyłce - dzielnica Maciołki.
Dojazd drogą gruntową. Na działce przyłącze prądu, kanalizacja w odległości kilkuset metrów.
Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania
przestrzennego, oznaczony symbolem MN/U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, bliźniaczej oraz usługi nieuciążliwe.
Działka posiada pozwolenie na budowę (ważne do listopada 2017r.) i projekt na budowę domu jednorodzinnego wolno stojącego z garażem dwustanowiskowym.
Lokalizacja: odległość do centrum Warszawy ok. 20 kilometrów/30 minut. Ok 2 km do stacji kolejowej Kobyłka Ossów, 3 kilometry od stacji Zielonka (pociąg do Warszawy jedzie 13 minut), 500 m od przystanku autobusowego linii podmiejskich (L26, N62- nocna do Dw.Centralnego).
1km od terenów rekreacyjnych - jeziorka Glinianki z kąpieliskiem.

Polecam i zapraszam do oglądania.

Współpraca z naszym biurem to oszczędność Twojego czasu, bezpieczna transakcja oraz bezpłatne doradztwo kredytowe.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Art-Dom Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Art-Dom Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (03-727) przy Targowa 15 lok 60a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych (poprawienia uzupełnienia), ograniczenia ich przetwarzania lub do ich usunięcia o prawie do ich przeniesienia, cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego w tym profilowania. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://www.artdom.pl/rodo/