Warszawa

Białołęka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Powierzchnia działki
800 m2
Dostępne od
2018-12-03
Obecna zabudowa działki
Brak
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Szerokość działki (mb.)
24.9
Długość działki (mb.)
32.33
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Ujęcie wody
Studnia
Droga dojazdowa
Utwardzona
Numer oferty
413/1245/OGS

Opis nieruchomości

Prąd i gaz przy działce, woda ujęcie własne, szambo, aktualny plan miejscowy.
Dojazd drogą utwardzoną.Blisko przystanek autobusowy linii 120, 304.Przedszkole publiczne 2200 m, szkoła podstawowa 1500 m.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Art-Dom Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Art-Dom Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (03-727) przy Targowa 15 lok 60a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych (poprawienia uzupełnienia), ograniczenia ich przetwarzania lub do ich usunięcia o prawie do ich przeniesienia, cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego w tym profilowania. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://www.artdom.pl/rodo/