Warszawa

Białołęka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
576 000 PLN
Powierzchnia działki
1 600 m2
Obecna zabudowa działki
Brak
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
55
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Siatka
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Droga dojazdowa
Utwardzona
Numer oferty
427/1245/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania, z przeznaczeniem na budowę domu jednorodzinnego bądź bliźniaka.
Działka położona w cichej , spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni, do lasu 500m. W najbliższej okolicy stadnina koni, hale sportowe, ścieżki rowerowe. Do przystanku MZK 200m , pięć linii autobusowych.

Prąd i gaz w drodze dojazdowej, kanalizacja 200m od działki.

Działka ogrodzona, w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Art-Dom Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Art-Dom Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (03-727) przy Targowa 15 lok 60a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych (poprawienia uzupełnienia), ograniczenia ich przetwarzania lub do ich usunięcia o prawie do ich przeniesienia, cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego w tym profilowania. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://www.artdom.pl/rodo/